Nije toliko sporna ugradnja implantanata koja ljudski život može učiniti kvalitetnijim ili bar podnošljivijim, koliko mogućnost da se u skoroj budućnosti dođe do onog stupnja kiborgizacije kada će postati upitno gdje je granica između čovjeka i kiborga.
Više na znanosttehnologija.blogger.ba.
KOMENTARI
KOMENTIRAJ Post
Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.
Ostali postovi bloga znanosttehnologija.blogger.ba
Zanimljivosti | 13.11.2012.
Njemački doktori saopćili su da su jednoj 60-godišnjoj ženi uspjeli da uklone tumor težine 28 kilograma... Opširnije »
Znanost | 09.11.2012.
Benzin se može proizvoditi iz zraka i vode, izvlačenjem CO2 iz atmosfere i kombiniranjem s vodikom izdvojenim iz... Opširnije »
Znanost | 14.07.2012.
Raniji rekordno lagani materijal Aerogel koji je korišten od strane NASA-e za skupljanje kometove prašine teži... Opširnije »
Znanost | 20.06.2012.
Britanski Odbor za Bioetiku zaklade Nuffield jučer je javno obznanio svoju procjenu da je kontroverzna procedura... Opširnije »