Muškarci ne vole vidjeti ženu kako plače i neke će djevojke iskoristiti ovu činjenicu kako bi dobile ono što žele.
Neke žene koriste svoju moć solidarnosti kako bi napravile sporazum o tome što je društveno prihvatljivo da žena radi muškarcu u vezi. Dogovorile su se među sobom da su ovi postupci savršeno opravdani bez obzira na to što se poigravaju sa emocijama ili egom muškarca.
Više na ljubav-sex1.blogspot.com.
KOMENTARI
KOMENTIRAJ Post
Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.
Detalji bloga ljubav-sex1.blogspot.com
Ljubav i seks | 01.03.2011.
S vremenom se mijenjate i vi i vaš partner, pa tako i vaša veza, kako intelektualno, tako i emocionalno. A... Opširnije »
Ostali postovi bloga ljubav-sex1.blogspot.com
Ljubav i seks | 23.05.2012.
Seksualni život itekako može biti dinamičan i ispunjen u svakoj dobi, a oživit će ga seksualna inteligencija... Opširnije »
Ljubav i seks | 12.05.2012.
Kada je veza još svježa i iskre među vama 'frcaju' na sve strane, ne postavlja se pitanje tko je glavni... Opširnije »
Ljubav i seks | 27.04.2012.
Za vođenje ljubavi ne trebaju vam upute, ali poneka smjernica uvijek dobro dođe, posebno ako se radi o... Opširnije »
Ljubav i seks | 13.03.2012.
Otkriveno je da su zdravi muškarci sretniji u vezama nego oni sa zdravstvenim problemima. Brazilci i Španjolci... Opširnije »