Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Život > Osobno > Proljetna uvertira

PREGLED Posta

Proljetna uvertira

3 glasa

moj glas

komentari (0)

Post stats

Prikaza: 160x
Klikova: 0x
Glasova: 3
Favorita: 0
Komentara: 0

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

Nitko nije dodao post u favorite :(

Autor Tonkica Palonkica

Korisnik Tonkica Palonkica je skupio 202 bodova, dodao je post 19 puta, blog 1 puta, a komentirao je po sajtu 2 puta.

Proljetna uvertira

Osobno | 22.03.2010. | Dodao/la: Tonkica Palonkica

Proljeće je stiglo u moj grad (ah, kako arhetipski), ali ne i u ostatak države, što sam previdjela i dala se povesti uhu ugodnom izjavom: -"Ali toplo je. Ima 15 stupnjeva." -"Gdje?" -"Svugdje." U mome "svugdje" dva je dana padala kiša, kroz prozor me gledalo pola metra snijega, a ja sam si ponijela samo par sexy gležnjačica od brušene kože. Mas pater.

Više na tonkicapalonkica.mojblog.com.

tonkica, putovanja, hrana, pizza, proljeće

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga tonkicapalonkica.mojblog.com

Tonkica Palonkica

Tonkica Palonkica

Putovanja | 05.07.2009.

Svaka sličnost sa stvarnim osobama preslučajna je da bi bila neistinita... Čitanje na vlastitu odgovornost. Za... Opširnije »

Ostali postovi bloga tonkicapalonkica.mojblog.com

When in London, act like a Roman

When in London, act like a Roman

Putovanja | 16.04.2011.

Ako neće već Kroejša u Evropu, ode bar Tonkica! :D Malo da popravi prosjek. A i da usput usporedi kulturu... Opširnije »

Drž vodu dok Sanaderi odu!

Drž vodu dok Sanaderi odu!

Politika | 10.12.2010.

Ode. Čitam neke naslove i sve mi se čini da se ljudima na licu ozario smješak, unatoč ovoj krizetini kojoj je... Opširnije »

Istrioni

Istrioni

Putovanja | 26.11.2010.

Na putu za Arenu, ovaj put onu nerukometnu i malčice stariju, začuh lavež pasa malih džepnih. Na izložbi, sa... Opširnije »

Put oko Slavonije u tri dana

Put oko Slavonije u tri dana

Putovanja | 13.10.2010.

U valu društvenih promjena jedan dunavski valić bi vrlo lako mogao progutati dio naše istočne ljepote. Neko... Opširnije »