Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Život > Zdravlje > Preslica

PREGLED Posta

Preslica

7 glasova

moj glas

komentari (0)

Post stats

Prikaza: 218x
Klikova: 5x
Glasova: 7
Favorita: 1
Komentara: 0

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

 

Autor Ppetra87

Korisnik Ppetra87 je skupio 2308 bodova, dodao je post 220 puta, blog 11 puta, a komentirao je po sajtu 48 puta.

Preslica

Zdravlje | 21.03.2011. | Dodao/la: Ppetra87

Preslica je jako rasprostranjen korov koji se teško iskorjenjuje. Ubraja se u red papratnjača. Trajna podzemna stabIjika crne je boje i poput niti rasprostranjuje se u dubinu i širinu i jako je otporna. Stabljika je uspravna s tankim i brojnim listovima u pršljenu te je zbog toga zovu konjskim repom. Raste na močvarnom tlu , na pjeskovitim livadama i poljima te duž željezničkih nasipa

Više na prirodnilijekovii.blogspot.com.

preslica, zdravlje, priroda

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga prirodnilijekovii.blogspot.com

Prirodni lijekovi

Prirodni lijekovi

Priroda | 21.02.2011.

Upotreba ljekovitog bilja i njihovih pripravaka najstariji je oblik medicine. Danas u većem dijelu svijeta... Opširnije »

Ostali postovi bloga prirodnilijekovii.blogspot.com

Cimet

Cimet

Zdravlje | 12.05.2012.

Znanstvena istraživanja potvrđuju da cimet ima pozitivan učinak kod mnogih bolesti, jer može pomoći kod... Opširnije »

Najljekovitije biljke svijeta - tamjan

Najljekovitije biljke svijeta - tamjan

Zdravlje | 26.03.2012.

Tamjan je aromatična smola koja se dobiva iz drveta Boswellia koje raste diljem Azije i Afrike. Većini nas je... Opširnije »

Orasi smanjuju rizik od raka dojke

Orasi smanjuju rizik od raka dojke

Zdravlje | 13.03.2012.

Orasi imaju više sastojaka koji usporavaju razvoj raka, a to su omega 3 masne kiseline, antioksidansi i... Opširnije »

Borovnice i riblje ulje čuvaju dobar vid

Borovnice i riblje ulje čuvaju dobar vid

Zdravlje | 10.01.2012.

Mnogo je bolesti i faktora koji mogu dovesti do problema s očima. Na neke, poput onih nasljednih, se ne može... Opširnije »