Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Život > Gastronomija > Pastirska pita s porilukom

PREGLED Posta

Pastirska pita s porilukom

2 glasa

moj glas

komentari (0)

Post stats

Prikaza: 293x
Klikova: 19x
Glasova: 2
Favorita: 1
Komentara: 0

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

 

Autor Slavonka

Korisnik Slavonka je skupio 2283 bodova, dodao je post 225 puta, blog 1 puta, a komentirao je po sajtu 23 puta.

Pastirska pita s porilukom

Gastronomija | 22.10.2011. | Dodao/la: Slavonka

Pastirska pita iliti Shepherd’s Pie je tradicionalno irsko jelo (ili možda englesko hmm?!) koje se nekad davno i u svojoj originalnoj verziji pripremalo s ostacima kuhane ili pečene hrane, najčešće janjetine ili ovčetine a u kombinaciji s raznim povrćem i pokrovom od pire krumpira. Dugo se već spremam napraviti ovo jelo, i htjela sam napraviti baš po originalnom receptu, no takav nisam našla. Jer, svatko se baš za svoj recept kune da je originalni a recepata je moreeee: neki ga rade sa pečenom janjetinom, neki s mljevenim mesom, neki dodaju kukuruz, neki grašak ili pak gljive, pa sam tako ponukana tom raznolikošću odlučila napraviti svoju pastirsku pitu od onoga što sam imala doma.

Više na recipeci.com.

jela s mljevenim mesom, ručak, jednostavna jela

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga recipeci.com

ReciPeci

ReciPeci

Osobno | 08.06.2010.

Ovaj sam blog osmislila kao mjesto razmjene i promicanja ideja o kuhanju, odgoju i igranju s djecom, majčinstvu... Opširnije »

Ostali postovi bloga recipeci.com

Domaći ReciPeci kebab

Domaći ReciPeci kebab

Gastronomija | 09.02.2012.

Ovaj moj kebab, vas neće baciti u mesodelirij, jer spravlja se od pilećeg bijelog mesa (može li lakše od... Opširnije »

Monte kolač

Monte kolač

Gastronomija | 09.02.2012.

Monte me oduševio na prvi pogled, a o oduševljenju koje je uslijedilo na prvi zalogaj kod nas će se doma još... Opširnije »

Punjeni slavonski odresci

Punjeni slavonski odresci

Gastronomija | 13.01.2012.

Od kako sam se preselila u Vukovar u mojem se načinu kuhanja nije promijenilo ništa bitno, no veseli me... Opširnije »

Kolač s vrhnjem i višnjama

Kolač s vrhnjem i višnjama

Gastronomija | 13.01.2012.

Ukoliko u ovo hladno zimsko doba koje ove godine sliči u sve više nego u zimu na kakvu smo navikli, ipak... Opširnije »