Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Vijesti > Politika > Ne želim EU

PREGLED Posta

Ne želim EU

4 glasa

moj glas

komentari (1)

Post stats

Prikaza: 150x
Klikova: 2x
Glasova: 4
Favorita: 0
Komentara: 1

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

Nitko nije dodao post u favorite :(

Autor UTIHA

Korisnik UTIHA je skupio 563 bodova, dodao je post 54 puta, blog 2 puta, a komentirao je po sajtu 8 puta.

Ne želim EU

Politika | 08.01.2012. | Dodao/la: UTIHA

Samo nekoliko misli o toj i takvoj EU. Kao što Vedrana Radan kaže pozna dobro život te EU zajednice. I ja ponešto znam. Baš taj dan kada su Mađarsku proglasili ZEMLJOM PROBLEMATIČNIH ULAGANJA, bila sam u Budimpešti. Imala sam priliku iz prve ruke vidjeti i čuti što mali ljudi govore. Na naše ulične (kontejnerske) skupljaće boca već smo toliko navikli da ni ne pitamo kako žive. Ja sve boce jednako skupljam i odnosim u trgovinu. Svaka kuna mi je dragocjena. Naši političari to ne rade, jer njihova primanja za nas male su samo snovi koje nikada nećemo usnuti. Sada im još treba više i naprosto nas kao ovce guraju u taj Tor kako bi nas i ostali političari, korupiraniji od naših, stizli. Ne vjerujem našem predsjedniku koji tako zdušno poziva i daje obečanja za koja znamo mi, a i on da padaju u vodu, ili su već pala. Osobno ću reći NE baš iz razloga koji su nam svima znani, ali ne razumijem zašto žmirečki ulazimo kao guske u maglu.

Više na rudan.info.

eu, glasovanje, korupcija unije

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga rudan.info

Kako umrijeti bez stresa

Kako umrijeti bez stresa

Književnost | 10.03.2010.

Blog spisateljice Vedrane Rudan. Opširnije »

Ostali postovi bloga rudan.info

Umri ženski uz Toma Jonesa

Umri ženski uz Toma Jonesa

Glazba | 23.11.2011.

Kad sam bila cura Tom Jones bio je legenda ali mi cure smo nekako manje bile lude za njegovim glasom, tada su... Opširnije »

Žene, odjebimo izbore!

Žene, odjebimo izbore!

Politika | 21.11.2011.

Pred svake izbore na teve ekranima vidimo plave i ružičaste lutkice kako sjede u virtualnom saboru, ružičastih... Opširnije »

Jebači mrtvog konja

Jebači mrtvog konja

Politika | 16.09.2011.

U Hrvatskoj nitko živ ne čita novine. Čak ni u kafićima gdje nam ih besplatno nude. Zato su ugostitelji... Opširnije »

Jedanaesti deveti

Jedanaesti deveti

Politika | 11.09.2011.

Živim u Hrvatskoj zato mi se vrlo često riga iako ne patim od bulimije. Ipak nikad toliko žestoko ne bljujem... Opširnije »