O MMOima sam već pisao u par navrata, a ovaj post ću iskoristiti da se taksativno pozabavim žargonom koji se razvio među igračima ovakvih igara. Neizbježno prepun engleskih fraza bez adekvatnog prijevoda, često je zbunjujući pridošlicama koje nemaju ideje šta im ‘iskusnjare’ žele reći. Nadam se da sam uspio pobrojati i dovoljno jasno objasniti većinu najvažnijih pojmova.
Više na copypaste.ba.
KOMENTARI
KOMENTIRAJ Post
Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.
Detalji bloga copypaste.ba
Računala | 14.07.2010.
Jedini cilj ovog bloga je zadovoljenje pobuda za pisanjem njegovog autora. Upravo zbog toga ovo je Not A Blog... Opširnije »
Ostali postovi bloga copypaste.ba
Internet | 21.04.2012.
Pobornik sam teorije da složeni tekst editori gomilom dostupnih opcija odvlače pažnju od onog najvažnijeg –... Opširnije »
Mobiteli | 12.03.2012.
Ljubaznošću Microsofta BiH na korištenje mi je u narednih 15 dana ustupljen mobitel kojeg pogoni posljednja... Opširnije »
Internet | 15.01.2012.
Prije izvjesnog vremena u tekstu ‘Migracija sa Blogger.ba’ pisao sam o problemima s kojima se susreću blogeri... Opširnije »
Internet | 05.01.2012.
Pogledajte kako izgledaju moje web novine: najbolje od weba po mom izboru. Preporučenih članaka nema mnogo, kao... Opširnije »