Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Život > Osobno > Dani kratkog fitilja

PREGLED Posta

Dani kratkog fitilja

2 glasa

moj glas

komentari (0)

Post stats

Prikaza: 47x
Klikova: 1x
Glasova: 2
Favorita: 0
Komentara: 0

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

Nitko nije dodao post u favorite :(

Autor LaoCe

Korisnik LaoCe je skupio 156 bodova, dodao je post 14 puta, blog 1 puta, a komentirao je po sajtu 6 puta.

Dani kratkog fitilja

Osobno | 16.02.2012. | Dodao/la: LaoCe

Inače sam dosta mirna osoba, nekako sam navikao sam sebe da se ne živciram na neke nepotrebne stvari i situacije koje je bi me mogle uzrujati ali jednostavno nisu toga vrijedne. Ispadi drugih ljudi, njihova ispoljavanja osobnog sranja na svijet, glupe situacije na koje ne mogu utjecati, idiotizam na djelu, opću nepravdu i maloumnike odavno ignoriram i ne dozvoljavam da mi kvare dan. Jednostavan trening koji meni paše i kojeg prakticiram; kada sam suočen s nekom osobom i kada su živci nadraženi od strane okoline, kada se pred očima lagano zamračuje na na usta navire pjena bijesa i potok uvreda koje kipe u mom mozgu, stanem. Udahnem i pomislim: ti češ mene jeb**?

Više na maaaarko.blogspot.com.

nervoza, stres, živčanost

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga maaaarko.blogspot.com

Thought of an ordinary man

Thought of an ordinary man

Osobno | 23.01.2012.

Thought of an ordinary man je blog o svakidašnjim stvarima i događajima u životu čovjeka, interpretiranih sa... Opširnije »

Ostali postovi bloga maaaarko.blogspot.com

Kuda ide „divlja“ mladež?

Kuda ide „divlja“ mladež?

Osobno | 19.03.2012.

Davno je to bilo, kad sam ja išao u osnovnu školu. Toliko je vremena prošlo od tada, da se to sada čini kao... Opširnije »

Savršena ljubav

Savršena ljubav

Ljubav i seks | 02.03.2012.

Kad smo mali, čitaju nam bajke o prekrasnim princezama, hrabrim prinčevima, divnim mjestima, čarobnim... Opširnije »

Božićna zahvala

Božićna zahvala

Obitelj | 28.02.2012.

Kraj je godine, polovina prosinca je već tu, Božić se primiče krupnim koracima i cijela naša dokolica se... Opširnije »

Male stvari

Male stvari

Osobno | 23.02.2012.

Kad smo bili djeca, većina stvari se dijelila na bitne i nebitne. Ako se trebalo učiti za školu to je bilo... Opširnije »