Zaboravljena lozinka? Novi korisnik - Registracija

Pozdrav nepoznati blogeru, šta ima?

Facebook     Twitter

Blogeri.hr > Blog postovi > Kultura > Umjetnost > Anđeoska kutija

PREGLED Posta

Anđeoska kutija

4 glasa

moj glas

komentari (1)

Post stats

Prikaza: 269x
Klikova: 5x
Glasova: 4
Favorita: 1
Komentara: 1

Podijeli post s drugima

Objavi na Facebooku   Objavi na Twitteru   Objavi na Croportalu   Objavi na Diggu

Dodali u
favorite

 

Autor craftzeeFactory

Korisnik craftzeeFactory je skupio 155 bodova, dodao je post 14 puta, blog 2 puta, a komentirao je po sajtu 0 puta.

Anđeoska kutija

Umjetnost | 24.02.2011. | Dodao/la: craftzeeFactory

Make-over drvene kutije u lijepu kutiju za nakit.. Ne znam jel stričeki i tete koji prodaju na buvljaku prate blogove, ali kad bi pratili vjerojatno bi shvatili koliko bi mogli lijepo zaraditi na drvenim kutijama… Ja nisam nikad imala neku želju za ukrašavanjem kutija dok nisam napravila jednu… pa dobila upit za drugom, pa onda odlučila napraviti treću… i tako sve dok svi oko mene ne budu imali jednu unikatnu kutiju

Više na craftzeefactory.blogspot.com.

craft, make-over, kutija za nakit

KOMENTARI

KOMENTIRAJ Post

Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.

Detalji bloga craftzeefactory.blogspot.com

Kreativna tvornica

Kreativna tvornica

Blogosfera | 24.02.2011.

Kreativna tvornica je mjesto gdje možete saznati kako biti kreativni i kako to rade drugi kreativci Opširnije »

Ostali postovi bloga craftzeefactory.blogspot.com

Ajmo svi na: Kreativna događalica

Ajmo svi na: Kreativna događalica

Blogosfera | 22.09.2011.

Pokažimo snagu internet zajednice i proširimo vijest. Tvitajte, stavite na svoj fejsbuk wall, blogajte, pozovite... Opširnije »

Kako smanjiti vrijeme koje potrošimo online?

Kako smanjiti vrijeme koje potrošimo online?

Blogosfera | 13.09.2011.

Naravno da bi najjednostavnije rješenje bilo isključiti kompjuter, ali budimo realni, ako se želimo družiti... Opširnije »

Paris trip - koliko je to sve koštalo?

Paris trip - koliko je to sve koštalo?

Putovanja | 14.07.2011.

Većina nas sanja o putovanjima, ali obično ostane na snovima jer su nam financije konstanta blokada..... Opširnije »

Kako formirati cijenu proizvoda?

Kako formirati cijenu proizvoda?

Novac | 15.06.2011.

Izradili ste proizvod i vrijeme je da ga ponudite na tržištu. Kako ćete formirati cijenu proizvoda? Pročitala... Opširnije »