Bez obzira na to razmišljate li o pokretanju vlastitoga posla već sutra ili tek za par godina, i bez obzira na to što studirate ili trenutno radite, imate li imalo ambicija da jednog dana pokrenete nešto svoje, seminar "21 sitnica koju bih volio da mi je netko objasnio kada sam krenuo u biznis" je nešto što zapišite kao: ODLIČNO i višestruko korisno.
Više na poduzetnicauhrvatskoj.blog.hr.
KOMENTARI
KOMENTIRAJ Post
Morate biti prijavljeni da biste komentirali. Prijavite se.
Detalji bloga poduzetnicauhrvatskoj.blog.hr
Posao i novac | 05.01.2011.
Ne znam kako ni zašto, ali jedno sam se jutro probudila i "pukla".Rekla sam samoj sebi da mi je dosta raditi za... Opširnije »
Ostali postovi bloga poduzetnicauhrvatskoj.blog.hr
Obitelj | 14.04.2012.
Ako i vaše dijete, svako malo, traži novi gadget, odjeću, igračku ili nešto posve treće, a kod kuće ima... Opširnije »
Zanimljivosti | 06.04.2012.
Zauzvrat, tražimo dobru knjigu... Rečenice iz naslova česta su komunikacija na portalu imam-imas.com, koji... Opširnije »
Novac | 31.03.2012.
Prilikom selidbe, često u stanu pronađemo stvari koje dugo godina nismo koristili. Što pametno napraviti s... Opširnije »
Internet | 23.03.2012.
U vrijeme krize, većini ljudi nedostaje novaca, za sve stvari koje bi željeli kupiti. Sve popularnija postaje... Opširnije »